Wizażowe ciekawostki

Podczas tworzenia monochromatycznego wyglądu można dodawać różne tony, aby mieć pewność, że rzeczy wyglądają spójnie i niezbyt płasko. Na przykład, jeśli chcesz zrobić motyw z brązu, użyj jasnych odcieni brązu wraz z głębszym cieniem z brązu na oczach lub brązowym eyelinerem, aby nadać wymiar. Im więcej ćwiczysz z monochromatycznym wyglądem, tym jesteś pewniejsza siebie i swoich ruchów i tym lepiej Twój makijaż będzie wyglądać. Śmiało i spróbuj!

GoodChoice – profesjonalne wizażystki, które dojadą do Ciebie na makijaż w dniu ślubu.

Niezależnie od tego, czy jest to kremowy cień do powiek, róż na policzki czy szminka, różowy jest radosnym odcieniem, który będzie pasować większości z nas. Ten wszechstronny kolor można nosić na kilka różnych sposobów i jest to łatwy, świeży sposób, aby zaktualizować swój wygląd w mgnieniu oka. Spróbuj nałożyć miękki różowy cień na powiekę i połącz to z bardziej wyrazistym eyelinerem na spodzie. Zobaczysz, że efekt będzie oszałamiający.

Użyj eyelinera z narzędziem do rozmazywania aby rozmazać linię w celu uzyskania bardziej miękkiego wyglądu – w ten sposób można uciec z linii, która nie jest tak doskonała.Inną opcją jest pocieranie pod kątem pędzla do brwi przez ołówek do eyelinera i użycie pędzla do nałożenia wkładki. Szczotka sprawia, że aplikacja jest znacznie łatwiejsza, a efektem jest naprawdę ładny, miękki wygląd. Zazwyczaj zalecam ciemniejszy kolor brązowy na górnej powiece i jaśniejszy kolor brązowy nakładany tylko na zewnętrzną część dolnej linii rzęs.

Zamiast wyrzucać łuszczący się tusz do rzęs, dodaj kilka kropel tego samego roztworu, co do czyszczenia soczewek kontaktowych. Ten zabieg powróci do użytecznej tusz. Można również umieścić rurkę w szklance ciepłej wody, aby upłynnić formułę. Zachowaj swój aplikator do tuszu do rzęs, nie wyrzucaj aplikatora. Możesz użyć go jako szpulki do brwi!

Polecamy kursy i szkolenia z wizażu prowadzone przez Agatę Szulc.

Nigdy nie używaj zbyt dużej ilości produktów na swojej skórze. Zbyt dużo korektora na cienie pod oczami sprawi, że będziesz wyglądać starzej niż w rzeczywistości. Prawidłowy sposób na pokrycie ciemnych kręgów polega na nakropieniu kilku kropel korektora na kości pod oczami i zmieszaniu. Nie nakładaj go bezpośrednio na cienie. Możesz także użyć techniki nakładania warstw. Zastosuj trochę ponad skazę i pozwól jej wyschnąć, a następnie nałóż kolejną warstwę. Możesz również użyć proszku ustawiającego pomiędzy warstwami. Czy można pomalować się samej na ślub? Oczywiście, że tak. Tylko, czy będziesz wtedy wystarczająco spokojna i opanowana, aby precyzyjnie udało Ci się pomalować? Może być o to ciężko, dlatego lepiej postawić na profesjonalną wizażystkę.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s